מרצים

ד"ר רונן בר-יוסף בוגר בהצטיינות של הפקולטה לרפואה של הטכניון. מנהל מכון ריאות ילדים בבית החולים "רות" לילדים, במרכז הרפואי רמב"ם. בשנת 2013 היה שותף להקמת המרפאה לפעילות גופנית ומאמץ במסגרת המרכז לאורח חיים בריא בילדים ונוער, ומאז הוא מנהל המרפאה. ד"ר בר-יוסף שותף למאמרים רבים בתחום רפואת ספורט, פיזיולוגיה של המאמץ ומערכת הנשימה ברמה הלאומית והבין-לאומית. ד"ר בר-יוסף הוא אחד החלוצים בפיתוח תחום פעילות גופנית ומאמץ ברמב"ם ובלימודי ההמשך ברפואה של הטכניון (במסגרת קורס "רפואת ספורט").
משמש חבר באיגודים מקצועיים רבים כגון החברה האמריקאית לרפואת ספורט, החברה הישראלית לרפואת ספורט, והינו חבר ועד הרופאים ברמב"ם כנציג הרופאים הבכירים ומכהן כגזבר איגוד ריאות ילדים הארצי.

 

הריני מסכים/ה בזאת כי ברצוני לקבל מידע פרסומי מהטכניון מכון טכנולוגי לישראל ו/או מוסד הטכניון למחקר ופיתוח בע"מ ו/או מי מטעמם, והמידע אודותיי יישמר במאגר לצורכי דיוור ישיר לרבות באמצעות דואר, טלפון, פקס, דואר אלקטרוני, הודעות טקסט וכיו"ב. ידוע לי כי בכל שלב אוכל להודיע על רצוני להפסיק את קבלת המידע הפרסומי באמצעות משלוח הודעה בכתב לכתובת דוא"ל: CS.Marketing@trdf.technion.ac.il

The Butterfly Button