ניהול ופיתוח המשאב האנושי

לימודי ניהול, יזמות ושיווק

מיקום
קמפוס הטכניון, חיפה
מתכונת הלימודים
הלימודים יתקיימו אחת לשבוע בשעות אחה"צ למשך כ-8 חודשים
יתרונות התוכנית
הלמידה נעשית במסגרת מצומצמת המאפשרת יחס אישי והתמודדות עם סוגיות מעשיות מחיי הניהול של המשתתפים
קהל היעד
אנשי מקצוע מתחום ניהול משאבי אנוש ולמי שעתידים לעסוק בתחום, התוכנית מותאמת לארגונים מסקטורים וענפים מגוונים

בוגרים מספרים

קורס עם מרצים מקצועיים ותכנים מעניינים ופרקטיים. התכנים מחוברים למציאות בשטח, ומסייעים ליישם את הנלמד הלכה למעשה. אני ממליצה על הקורס ומרגישה שהוא מפתח באופן מקצועי ואישי. רכשתי כלים מקצועיים ששינו את התפיסה שלי לגבי תפקיד משאבי האנוש בארגון.

אורית גון-קוצ'ר | מנהלת משאבי אנוש ואדמינסטרציה סילנטיס בע"מ

אולי יעניין אותך לקרוא

תכניות לימוד נוספות בתחום

קורס שיווק דיגיטלי אסטרטגי למנהלים

התכנית האפקטיבית ביותר עבור מנהלים, יזמים ובעלי עסקים שמעניקה ארגז כלים בעולם השיווק הדיגיטלי, יכולת קבלת החלטות מושכלות, מדידת תוצאות ושיפור ביצועים עבור העסק שלכם. הקורס כולל למידה תיאורטית ועדכונים לצד סדנאות של למידה פעילה והגשת פרויקט התנסות בפרסום קמפיין עבור עסק פעיל.

אסטרטגיות ניהול משא ומתן בעולם העסקי

הקורס מקנה כלים לניהול מתודולוגי של תהליכי משא ומתן מרובי נושאים ואינטרסים תוך הרחבת דרכי ההתמודדות של מנהלים בסיטואציות משא ומתן מגוונות. בנוסף, הקורס מקנה ידע מקצועי להנעה לפעולה ושכנוע ושיפור תוצאות וביצועים עסקיים.

למידע נוסף על התכנית ניהול ופיתוח המשאב האנושי השאירו פרטים:

הריני מסכים/ה בזאת כי ברצוני לקבל מידע פרסומי מהטכניון מכון טכנולוגי לישראל ו/או מוסד הטכניון למחקר ופיתוח בע"מ ו/או מי מטעמם, והמידע אודותיי יישמר במאגר לצורכי דיוור ישיר לרבות באמצעות דואר, טלפון, פקס, דואר אלקטרוני, הודעות טקסט וכיו"ב. ידוע לי כי בכל שלב אוכל להודיע על רצוני להפסיק את קבלת המידע הפרסומי באמצעות משלוח הודעה בכתב לכתובת דוא"ל: CS.Marketing@trdf.technion.ac.il