מוקד מידע ורישום 04-8294228

ניהול בכיר למנמ"רים CIO

לימודי מחשבים והייטק

מיקום
קמפוס שרונה, תל אביב
או באונליין - בהתאם להנחיות
מתכונת הלימודים
הלימודים יתקיימו אחת לשבוע בשעות אחה"צ. מסלול ניהול ימשך כ-4 חודשים ומסלול ניהול וטכנולוגיה כ-7 חודשים.
יתרונות התכנית
הקורס המתקדם בישראל להכשרת מנהלי מערכות מידע על בסיס הידע והניסיון המצטבר של הטכניון בצד האקדמי ושל חברת ביט פלוס בצד היישומי
קהל היעד
מנמ"רים, מנהלי מחלקות פיתוח, תפעול ושרות ביחידות IT ומנהלי פרויקטים בכירים, המעוניינים להתקדם ולרכוש כישורים ניהוליים ומקצועיים בניהול IT

בוגרים מספרים

במרוץ החיים ובעיקר בתחום מערכות המידע והטכנולוגיה רוב הזמן אנו לא מספיקים אפילו למצמץ והשינויים והעדכונים בתחום כבר עברו את שלב המו"פ והם בשלב ההכלה ואתה כלל אינך נמצא שם.. , קורס CIO מציב אותך בחזית הטכנולוגית העדכנית ועם רוב הידע הדרוש להמשך הדרך. הסביבה האנושית של משתתפי הקורס והתכנים שנלמדים במהלך הקורס יוצרים חיבור ערכי מקצועי ואיכותי בעל חשיבות מאד גבוה ליישום תפקיד ה CIO בעידן המודרני.
מגוון ההרצאות הן הניהוליות והן הטכנולוגיות מחברות לך מעטפת איכותית אשר נוגעות כמעט ברוב הנושאים החשובים בחייו של המנמ"ר. הקורס הנ"ל הוא חיוני מאד והכרחי לכל אחד ששואף להתקדם בתחום ניהול מערכות המידע.
את ערך המוסף של הקורס מקבלים לדעתי, כאשר מסיימים אותו ויושבים בתפקידכם יום למחרת לקבל החלטות קריטיות בארגונכם.

שרון אדרי | מנהל תחום CRM ו- BI חברת דובק בע"מ

אולי יעניין אותך לקרוא

  • 31/05/2020
    עולם בהאצה דיגיטלית: זו השעה של מנהלי מערכות המידע

    משבר הקורונה הוביל להאצה דיגיטלית ולטרנספורמציה בארגונים רבים במשק. מנהלי מערכות המידע נדרשו לעבודה מסביב לשעון על מנת להתאים את מערכות המידע לעבודה מרחוק, שירות מרחוק והגנה מפני מתקפות סייבר. את התובנות מהתקופה שחלפה ילמדו המשתתפים בקורס ניהול בכיר למנמ"רים (CIO)

תכניות לימוד נוספות בתחום

ניתוח מערכות מידע

תכנית הלימודים, שפועלת למעלה מ- 25 שנה, היא העדכנית והמקיפה ביותר הקיימת בישראל ומוכרת בתעשייה ובמערכות הארגוניות והעסקיות בישראל כתוכנית המובילה בהכשרת ואימון אנשי המקצוע מהטובים בתחום

מנהלי אבטחת מידע CISO

מסלול ה-CISO מקנה את כלי הניהול המתקדמים ביותר עבור מנהלי אבטחת המידע, חושף אותם למגוון רחב של נושאים בפן הטכנולוגי, העסקי והניהולי ומכין גם להסמכות: CISSP הניתנת מטעם ארגון CISM ,ISC2 הניתנות מטעם ארגון ISACA.

CSSI – Cyber Security Systems Integrator

מסלול זה הינו כרטיס הכניסה לעולם הסייבר. תכנית ההכשרה המקיפה לאינטגרטורים, מכשירה אנשי מקצוע לעולם הסייבר, כשבאמתחתם גם תעודות הסמכה מקצועיות בינ"ל. התכנית מספקת כלים לבניית ארכיטקטורה מאובטחת מרובת שכבות: הסטודנט נחשף לעבודה עם תחנות ושרתים בעלי מערכות הפעלה שונות ((Windows and Linux, ציוד תקשורת (Cisco), ציוד אבטחת מידע (Check Point) וכתיבת תוכנות עזר לניתור ואיתור תקלות (Python).

Cyber Pro – הכשרת חוקרי סייבר

מסלול הכשרת Cyber Pro מעניק התמקצעות בתחום הגנת הסייבר הלכה למעשה, לארגונים, חברות ואף לאנשים פרטיים. בוגריו יוכלו לעסוק ביישום הגנת סייבר ולהתקדם לתפקידי ביצוע מתקדמים של בחינת חולשות ותחקור אירועי סייבר. תוכנית ההכשרה מבוססת על שלושה קורסי אסדרת מקצועות הסייבר, מיישם הגנת סייבר, מוסמך מבדקי חדירה ומוסמך תחקור סייבר. הקורס מכין ל-3 הסמכות בינלאומיות.

CYBER לדירקטורים ונושאי משרה

עוצמת הנזק של פשיעה קיברנטית בעולם היא עצומה. גניבה של מידע בעלות של מיליארדי דולרים, גורמת נזק בלתי הפיך לארגונים ופגיעה באמינות של מערכות. יחד עם האיום הגובר והמתמיד, נושאי משרה רבים אינם מודעים להיקף אחריותם בגין מחדלים, ליקויים בטיחותיים ותקלות שונות במקום עליו הם ממונים, אם במישרין ואם בעקיפין.

למידע נוסף על התכנית ניהול בכיר למנמ"רים CIO השאירו פרטים:

הריני מסכים/ה בזאת כי ברצוני לקבל מידע פרסומי מהטכניון מכון טכנולוגי לישראל ו/או מוסד הטכניון למחקר ופיתוח בע"מ ו/או מי מטעמם, והמידע אודותיי יישמר במאגר לצורכי דיוור ישיר לרבות באמצעות דואר, טלפון, פקס, דואר אלקטרוני, הודעות טקסט וכיו"ב. ידוע לי כי בכל שלב אוכל להודיע על רצוני להפסיק את קבלת המידע הפרסומי באמצעות משלוח הודעה בכתב לכתובת דוא"ל: CS.Marketing@trdf.technion.ac.il