מוקד מידע ורישום 04-8294228

ביודיזיין ישראל | Biodesign Israel

לימודי ניהול, יזמות ושיווק

מיקום
קמפוס הטכניון, חיפה והקריה הרפואית רמב"ם
מתכונת הלימודים
2 סמסטרים מחודש אוקטובר 2021 ועד יוני 2022.
2 מפגשים בשבוע בשעות הערב.
יתרונות התכנית
התכנית מעניקה כלים לפיתוח מיזמים רפואיים בעלי אימפקט על איכות חייהם של מיליוני אנשים ברחבי העולם. זאת באמצעות עבודה בצוותים מולטידיסציפלינרים בהנחיית מומחים ומנטורים מהאקדמיה והתעשייה.
קהל היעד
רופאים, מהנדסים, סטודנטים לרפואה, הנדסה או מנהל עסקים, יזמים, אנשי מקצוע מהתעשייה, שיש בהם מוטיבציה ונכונות לשפר את עולם הרפואה וליצור אימפקט משמעותי.

תכניות לימוד נוספות בתחום

ME בהנדסה ביו-רפואית

הפקולטה להנדסה ביו-רפואית עוסקת ביישום הידע והכלים של תחומי ההנדסה השונים, לעולם הרפואה ומדעי החיים, לצורך פיתוח שיטות אבחון וטיפול רפואיות ולחקר מחלות

ניהול מוצר Product Management

ניהול מוצר הוא אחד התהליכים המרכזיים בכל ארגון שמייצר מוצרים ופתרונות. התהליך מאפשר ראיה הוליסטית של מחזור חיי המוצר. כיום, ניהול מוצר הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר בחברות הייטק והביקוש מתעורר גם בחברות שהן לא בתחום ההיי-טק המבינות את הצורך בפעילות ובעלי תפקיד בתחום ניהול מוצר.

למידע נוסף על התכנית ביודיזיין ישראל | Biodesign Israel השאירו פרטים:

הריני מסכים/ה בזאת כי ברצוני לקבל מידע פרסומי מהטכניון מכון טכנולוגי לישראל ו/או מוסד הטכניון למחקר ופיתוח בע"מ ו/או מי מטעמם, והמידע אודותיי יישמר במאגר לצורכי דיוור ישיר לרבות באמצעות דואר, טלפון, פקס, דואר אלקטרוני, הודעות טקסט וכיו"ב. ידוע לי כי בכל שלב אוכל להודיע על רצוני להפסיק את קבלת המידע הפרסומי באמצעות משלוח הודעה בכתב לכתובת דוא"ל: CS.Marketing@trdf.technion.ac.il