מוקד מידע ורישום 04-8294228

ביודיזיין ישראל | Biodesign Israel

לימודי ניהול, יזמות ושיווק

מיקום
קמפוס הטכניון, חיפה והקריה הרפואית רמב"ם
מתכונת הלימודים
2 מפגשים בשבוע בשעות הערב לאורך שני סמסטרים
יתרונות התכנית
התכנית מעניקה כלים לפיתוח מיזמים רפואיים בעלי אימפקט על איכות חייהם של מיליוני אנשים ברחבי העולם. זאת באמצעות עבודה בצוותים מולטידיסציפלינרים בהנחיית מומחים ומנטורים מהאקדמיה והתעשייה.
קהל היעד
רופאים, מהנדסים, סטודנטים לרפואה, הנדסה או מנהל עסקים, יזמים, אנשי מקצוע מהתעשייה, שיש בהם מוטיבציה ונכונות לשפר את עולם הרפואה וליצור אימפקט משמעותי.

תכניות לימוד נוספות בתחום

הסדנה הניהולית לחדשנות – עם מרצי אוני' סטנפורד

הסדנה הניהולית לחדשנות של ביו-דיזיין ישראל Managing Innovation From the Inside Out תועבר לראשונה בישראל ע"י מרצים מאוניברסיטת סטנפורד ועפ"י המתודולגיה המצליחה שפותחה בסטנפורד.
הקורס מעניק למנהלים/ות זווית ראיה חדשה על היכולת להניע חדשנות בתוך הארגונים שלהם, בעזרת תרגולים מעשיים ומפגשים עם מובילים בתחום, בדגש על תחום הבריאות הדיגיטלית.
** הסדנה תתקיים למשך 4 ימים רצופים ותועבר בשפה אנגלית בלבד.

ME בהנדסה ביו-רפואית

הפקולטה להנדסה ביו-רפואית עוסקת ביישום הידע והכלים של תחומי ההנדסה השונים, לעולם הרפואה ומדעי החיים, לצורך פיתוח שיטות אבחון וטיפול רפואיות ולחקר מחלות

למידע נוסף על התכנית ביודיזיין ישראל | Biodesign Israel השאירו פרטים:

הריני מסכים/ה בזאת כי ברצוני לקבל מידע פרסומי מהטכניון מכון טכנולוגי לישראל ו/או מוסד הטכניון למחקר ופיתוח בע"מ ו/או מי מטעמם, והמידע אודותיי יישמר במאגר לצורכי דיוור ישיר לרבות באמצעות דואר, טלפון, פקס, דואר אלקטרוני, הודעות טקסט וכיו"ב. ידוע לי כי בכל שלב אוכל להודיע על רצוני להפסיק את קבלת המידע הפרסומי באמצעות משלוח הודעה בכתב לכתובת דוא"ל: CS.Marketing@trdf.technion.ac.il