ביודיזיין ישראל | Biodesign Israel

לימודי ניהול, יזמות ושיווק

מיקום
קמפוס הטכניון, חיפה והקריה הרפואית רמב"ם
מתכונת הלימודים
2 מפגשים בשבוע בשעות הערב לאורך שני סמסטרים
יתרונות התכנית
התכנית מעניקה כלים לפיתוח מיזמים רפואיים בעלי אימפקט על איכות חייהם של מיליוני אנשים ברחבי העולם. זאת באמצעות עבודה בצוותים מולטידיסציפלינרים בהנחיית מומחים ומנטורים מהאקדמיה והתעשייה.
קהל היעד
רופאים, מהנדסים, סטודנטים לרפואה, הנדסה או מנהל עסקים, יזמים, אנשי מקצוע מהתעשייה, שיש בהם מוטיבציה ונכונות לשפר את עולם הרפואה וליצור אימפקט משמעותי.

תכניות לימוד נוספות בתחום

סדנת מנהלים ביודיזיין Leading Health-Tech Innovation

סדנת מנהלים ביודיזיין "להוביל חדשנות רפואית – מצורך להמצאה" מגיעה לישראל בפעם הראשונה! התכנית, שמועברת במשך 4 ימים רצופים, תתמקד בתהליך של ביודיזיין לחדשנות בתחום HealthTech, ותסקור את כל האלמנטים ההכרחיים בחדשנות בעולם הבריאות הדיגיטלית.

ME בהנדסה ביו-רפואית

הפקולטה להנדסה ביו-רפואית עוסקת ביישום הידע והכלים של תחומי ההנדסה השונים, לעולם הרפואה ומדעי החיים, לצורך פיתוח שיטות אבחון וטיפול רפואיות ולחקר מחלות

למידע נוסף על התכנית ביודיזיין ישראל | Biodesign Israel השאירו פרטים:

הריני מסכים/ה בזאת כי ברצוני לקבל מידע פרסומי מהטכניון מכון טכנולוגי לישראל ו/או מוסד הטכניון למחקר ופיתוח בע"מ ו/או מי מטעמם, והמידע אודותיי יישמר במאגר לצורכי דיוור ישיר לרבות באמצעות דואר, טלפון, פקס, דואר אלקטרוני, הודעות טקסט וכיו"ב. ידוע לי כי בכל שלב אוכל להודיע על רצוני להפסיק את קבלת המידע הפרסומי באמצעות משלוח הודעה בכתב לכתובת דוא"ל: CS.Marketing@trdf.technion.ac.il