מיקום
הפקולטה לרפואה (סמוך לבי"ח רמב"ם בחיפה), רח' עפרון 1 שכ' בת גלים, חיפה.
מתכונת לימודים
פעם בשבוע בשעות הערב למשך 6 סמסטרים רצופים.
יתרונות התכנית
הקורס מיועד למעוניינים לקבל את רישיון משרד הבריאות לעיסוק ברפואת ספורט ולפעול עפ"י חוק הספורט, לרכוש ידע ומיומנויות בתחומים השונים והמגוונים של רפואת הספורט. במסגרת הקורס תכירו באופן נרחב ומעמיק את כל הנושאים הכלולים ברפואת הספורט.
קהל יעד
רופאים מומחים ומתמחים מכל מקצועות הרפואה המעוניינים בהכשרה בתחומי רפואת הספורט ובאפשרות להסמכה כרופא מורשה בתחנות לבדיקת ספורטאים, בהתאם לתקנות חוק הספורט.
מועמדים שאינם רופאים, העוסקים במקצועות הרפואה והבריאות, ובעלי תואר ראשון או שני יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם היחידה ללימודי ההמשך בטכניון, אך לא יוכלו להגיש בקשה להסמכה כרופא בתחנה לבדיקת ספורטאים

תכניות לימוד נוספות בתחום

רפואה לשיכוך כאב – נאמני כאב א'

תכנית הכשרה המבוססת על הקניית ידע בסיסי ומתקדם בנושאים רפואיים  וסיעודיים  הקשורים לרפואה לשיכוך כאב.
במסגרת הקורס יילמדו נושאים עיונים לצד הוראה מעשית בטכניקות לטיפול בבעיות כאב שכיחות.

רפואה לשיכוך כאב ורפואת שריר שלד – נאמני כאב ב'

תוכנית ההכשרה מבוססת על הקניית ידע קליני מתקדם ברפואה לשיכוך כאב ורפואת שריר-שלד. בקורס יילמדו נושאים עיונים לצד הוראה מעשית בטיפול בבעיות כאב שכיחות ובמיוחד כאב על רקע שריר ושלד, כאב עצבי, כאב על רקע מחלות מרפקים וכאב סרטני.

קנביס רפואי לרוקחים ומקצועות הרפואה

לאור השינויים הרגולטוריים בישראל בתחום הקנביס הרפואי .Medical-Grade הטכניון – ביה"ס ללימודי המשך ברפואה בשיתוף יחידת קנביס רפואי (יק"ר) במשרד הבריאות פותח קורס, אשר מטרתו להכשיר ולהסמיך רוקחים למתן טיפול ומסירת קנביס רפואי למטופלים.

גנטיקה רפואית במאה ה-21

הכרת יסודות העולם הגנטי ובדיקות המעבדה הבסיסיות המקובלות בגנטיקה רפואית מזה עשרות שנים לצד לימוד על החידושים בגנטיקה – על דרכי אבחון מתקדמות, על טיפולים חדשניים המקובלים כעת והמתוכננים לצורך רפואת העתיד וכיצד נוגעת הגנטיקה בכל תחומי הרפואה.

למידע נוסף על התכנית רפואת ספורט השאירו פרטים:

הריני מסכים/ה בזאת כי ברצוני לקבל מידע פרסומי מהטכניון מכון טכנולוגי לישראל ו/או מוסד הטכניון למחקר ופיתוח בע"מ ו/או מי מטעמם, והמידע אודותיי יישמר במאגר לצורכי דיוור ישיר לרבות באמצעות דואר, טלפון, פקס, דואר אלקטרוני, הודעות טקסט וכיו"ב. ידוע לי כי בכל שלב אוכל להודיע על רצוני להפסיק את קבלת המידע הפרסומי באמצעות משלוח הודעה בכתב לכתובת דוא"ל: CS.Marketing@trdf.technion.ac.il

The Butterfly Button