משפט רפואי לצוות הרפואי - תכנית הכשרה משפטית לאנשי רפואה

בית ספר ללימודי המשך מתקדמים ברפואה

מיקום
הפקולטה לרפואה.
מתכונת הלימודים
הלימודים יתקיימו בימי שלישי במשך 8 מפגשים בין השעות 15:00-20:00.
מטרות התכנית
התכנית מקנה ידע וכלים להתמודדות עם סוגיות משפטיות בתחום הרפואה ומקצועות הבריאות.
קהל היעד
רופאים, אחיות, מנהלי סיכונים, פסיכולוגים, מטפלים ממקצועות הבריאות בעלי השכלה אקדמית, מקצועות פרה-רפואיים בעלי השכלה אקדמית.

בוגרים ממליצים

ברצוני להביע את תודתי והערכתי על הזדמנות להשתתף בקורס משפט ורפואה.
הקורס היה מעשיר מאוד וסיפק לי ידע וכלים חשובים להמשך דרכי המקצועית והאישית, זאת כמובן בזכות המרצים השונים שהעבירו את תכני הקורס בצורה מובנת וברורה, הניסיון והמקצועיות ניכרו בכל שיעור.
תודה מיוחדת לעו"ד רינה רחמני רבינוביץ' על תשומת הלב האישית והסבלנות האינסופית לכל שאלה, על ההשקעה והמאמץ שהושקעו בקורס. אין לי ספק שאני יוצאת מהקורס עם ידע עשיר וכלים מעשיים שאני בטוחה שישרתו אותי רבות עכשיו ובעתיד.
לסיום, ברצוני להודות גם לצוות בביה"ס ללימודי המשך בטכניון שתמיד היו קשובים לבקשתנו, לדאגה שתמיד יהיה נוח ועם משהו מתוק בצד.

גב' חן כהן עזר | אחות

למידע נוסף על התכנית משפט רפואי לצוות הרפואי – תכנית הכשרה משפטית לאנשי רפואה השאירו פרטים:

הריני מסכים/ה בזאת כי ברצוני לקבל מידע פרסומי מהטכניון מכון טכנולוגי לישראל ו/או מוסד הטכניון למחקר ופיתוח בע"מ ו/או מי מטעמם, והמידע אודותיי יישמר במאגר לצורכי דיוור ישיר לרבות באמצעות דואר, טלפון, פקס, דואר אלקטרוני, הודעות טקסט וכיו"ב. ידוע לי כי בכל שלב אוכל להודיע על רצוני להפסיק את קבלת המידע הפרסומי באמצעות משלוח הודעה בכתב לכתובת דוא"ל: CS.Marketing@trdf.technion.ac.il

The Butterfly Button