המגזין

סיכום עשר שנות פעילות של קורסי מנמ"רים בטכניון

המנהל האקדמי של קורס ניהול בכיר למנמ"רים CIO, רפי שימל, מסכם עשר שנות פעילות מוצלחות של קורסי מנמ"רים בטכניון מאז פתיחתו של המחזור הראשון באוקטובר 2007.

29/10/2017

קורס ניהול בכיר למנמ"רים CIO מציין בימים אלו עשר שנות פעילות מוצלחות בטכניון – היחידה ללימודי המשך, מאז פתיחתו של המחזור הראשון באוקטובר 2007. הקורס נבנה במטרה לספק לכל מנמ"ר / מנהל מערכות מידע את הכלים והיכולות הניהוליות והטכנולוגיות על מנת שיוכל להתמודד עם האתגרים והשינויים החלים בסביבה הארגונית והטכנולוגית, עם אילוצי התקציב וכן עם הלחצים המגיעים מצד כל הפונקציות שהמנמ"ר עובד מולן. 

רפי שימל, המנהל האקדמי ורז הייפרמן, מרצה בתכנית

רפי שימל, המנהל האקדמי של התכנית ומנכ"ל חברת ביט פלוס מסכם עשר שנות פעילות מוצלחות של קורסי מנמ"רים בטכניון. כאשר בחודש האחרון, נפתח בקמפוס שרונה בת"א המחזור ה-21 של קורס ניהול בכיר למנמ"רים CIO עם מעל ל-30 משתתפים.

לציון המאורע, התקיים מפגש בנוכחות עודד רביב, מנהל היחידה ללימודי המשך, רפי שימל, המנהל האקדמי ועשרים מרצי התכנית. בפתיחת הערב נשא דברים עודד רביב, אשר בירך את המנהל האקדמי והמרצים על פעילותם המבורכת והמוצלחת, את המחויבות לרמה אקדמית גבוהה ועדכון מתמיד של התכנית, שתורמים לשביעות רצון גבוהה בקרב בוגרינו ועליית מספר המשתתפים בכל שנה. במהלך הערב צוינו השינויים שחלו בתכני הקורס וההרצאות לאורך השנים, לאור השינויים המשמעותיים ויוצאי הדופן שחלו בעולם טכנולוגיות המידע.

בסיום הערב, ניתנו תעודות הוקרה לארבעה מרצים ובראשם רז הייפרמן, אשר משמשים מרצים קבועים בקורס המנמ"רים מאז המחזור הראשון.

אנו מזמינים אתכם להצטרף לנבחרת בוגרי קורס מנמ"רים בטכניון. לפרטים נוספים אודות הקורס ניתן להשאיר פרטים כאן או להתקשר עוד היום למוקד המידע 04-8295050.

הריני מסכים/ה בזאת כי ברצוני לקבל מידע פרסומי מהטכניון מכון טכנולוגי לישראל ו/או מוסד הטכניון למחקר ופיתוח בע"מ ו/או מי מטעמם, והמידע אודותיי יישמר במאגר לצורכי דיוור ישיר לרבות באמצעות דואר, טלפון, פקס, דואר אלקטרוני, הודעות טקסט וכיו"ב. ידוע לי כי בכל שלב אוכל להודיע על רצוני להפסיק את קבלת המידע הפרסומי באמצעות משלוח הודעה בכתב לכתובת דוא"ל: CS.Marketing@trdf.technion.ac.il