מיקום
קמפוס הטכניון, חיפה
מתכונת הלימודים
הלימודים יתקיימו פעמיים בשבוע למשך כשנה
יתרונות התכנית
בוגרי התוכנית יוכלו לגשת לבחינות ההסמכה לתעודת Certified Quality Engineer מטעם האיגוד הישראלי לאיכות ומטעם האיגוד האמריקאי לאיכות
קהל היעד
מהנדסים, הנדסאים ואקדמאים בעלי ניסיון בתחום האיכות

בוגרים מספרים

ארגז הכלים אשר רכשתי בקורס זה היה רחב ותרם לי רבות בעבודה. מגוון הנושאים הנלמדים בקורס מאפשרים ללומדים ידע באיכות בתחומים רבים ולאו דווקא בתחום בו הם עוסקים. המרצים של הקורס מעבירים את החומר בצורה מעניינת ומקצועית. יש לציין שבקורס זה נדרשת השקעה הן בבחינות והן במטלות מאחר ורמת הידע הנרכש הנה רחבה. ממליצה בחום על למידה בקורס זה!

רות אווד | אחראית QA בחברת L'oreal

תכניות לימוד נוספות בתחום

אסטרטגיה תחרותית: בניית אסטרטגיה וניתוח מתחרים – יום עיון 11.12

ניתוח תחרות הוא כלי מרכזי בהצלחת חברות בשוק תחרותי. ברוב החברות ניתוח התחרות נעשה באופן חלקי, לא מסודר ולפעמים לא נעשה כלל. כתוצאה, החברות מתנהלות בסביבה רווית תחרות שיש בה חורים שחורים של ידע בכל הקשור להבנת השוק והתחרות ונחשפות למתקפות מצד מתחרים ללא כלים ויכולת לפתח אמצעי הגנה ומדיניות תחרות כוללת.

אסטרטגיות ניהול משא ומתן בעולם העסקי

הקורס מקנה כלים לניהול מתודולוגי של תהליכי משא ומתן מרובי נושאים ואינטרסים תוך הרחבת דרכי ההתמודדות של מנהלים בסיטואציות משא ומתן מגוונות. בנוסף, הקורס מקנה ידע מקצועי להנעה לפעולה ושכנוע ושיפור תוצאות וביצועים עסקיים.

למידע נוסף על התכנית הנדסת איכות השאירו פרטים:

הריני מסכים/ה בזאת כי ברצוני לקבל מידע פרסומי מהטכניון מכון טכנולוגי לישראל ו/או מוסד הטכניון למחקר ופיתוח בע"מ ו/או מי מטעמם, והמידע אודותיי יישמר במאגר לצורכי דיוור ישיר לרבות באמצעות דואר, טלפון, פקס, דואר אלקטרוני, הודעות טקסט וכיו"ב. ידוע לי כי בכל שלב אוכל להודיע על רצוני להפסיק את קבלת המידע הפרסומי באמצעות משלוח הודעה בכתב לכתובת דוא"ל: CS.Marketing@trdf.technion.ac.il