ניהול בכיר, מנהיגות ודירקטורים

כמנהלים ומנהלות, אנו זקוקים לכלים מהימנים, ידע עדכני וכישורים חדשים בלמידה מתמדת. כאן תרכשו את כל מה שנדרש כדי להתאים את עצמכם לעולם המשתנה בקצב מהיר ולהתמקצע במה שמעניין אתכם.

תכניות הלימוד בניהול בכיר, מנהיגות ודירקטורים

מנהלי אבטחת מידע CISO

מסלול ה-CISO מקנה את כלי הניהול המתקדמים ביותר עבור מנהלי אבטחת המידע, חושף אותם למגוון רחב של נושאים בפן הטכנולוגי, העסקי והניהולי ומכין גם להסמכות: CISSP הניתנת מטעם ארגון CISM ,ISC2 הניתנות מטעם ארגון ISACA.

קורס מנהיגות דיגיטלית – מבוא: לרתום את הכח הדיגיטלי – ONLINE

קורס DLC154 בשיתוף DigitalRosh בו נסקור את מגוון תחומי המנהיגות והניהול בעולם הדיגיטלי: המנהיגות הדיגיטלית בעידן החדש, הכוח הדיגיטלי כבסיס לאסטרטגיה של חדשנות, הטכנולוגיות שמניעות את השינוי, מודלים עסקיים מבוססי דיגיטל ועוד. הקורס בלמידה עצמית מקוונת.

קורס מנהיגות דיגיטלית מתקדם: כלים ומקרי בוחן – ONLINE

קורס DLC155 בשיתוף DigitalRosh בו נקיף מגוון תחומים: מגמות העל בדיגיטל, ניתוח של מודלים עסקיים מבוססי דיגיטל, נלמד מכשלונות של אחרים, מקרי בוחן וכלים פרקטיים להובלת הטרנספורמציה הדיגיטלית והחדשנות בארגון. הקורס מוצע בלמידה עצמית מקוונת.

קורס מנהיגות דיגיטלית בכיר: ניהול טרנספורמציה בעידן ה-AGI בארגון – ONLINE

קורס DLC156 בשיתוף DigitalRosh להובלת טרנפורמציה דיגיטלית בארגון. בקורס נלמד בששה שעורים כיצד מובילים את תהליך הטרנספורמציה בארגון הלכה למעשה, מבססים תרבות של חדשנות ובקרה, על פי מודל RSGO –(Ready, Set, Go, Operate), בדגש על השפעות הבינה המלאכותית הכללית על הארגון והתהליך. הקורס בלמידה עצמית מקוונת.

מסלול הכשרה בהובלת טרנספורמציה ארגונית – ONLINE

מסלול בשיתוף עם דיגיטלראש הכולל 3 קורסים בלמידה עצמית. כל אחד מהקורסים עומד בפני עצמו אך יחד הם מהווים מסלול הכשרה למנהלים ומנהלות וליועצים/ות העתידים/ות להוביל תהליך טרנספורמציה דיגיטלית בארגון, ולבעלי/ות תפקידים בכירים בארגון העתידים/ות להשתתף בתהליך כזה.

AGI Fundamentals for Business – קורס למידה עצמית באנגלית ONLINE

קורס DLC518 AGI Fundamentals for Business בשיתוף עם דיגיטלראש מניח את היסודות להבנת הבינה המלאכותית מזוית ניהולית. הקורס מבוסס על סדרת הרצאות של ד"ר ישע סיון, ובנוסף מצורפים חומרי הרחבה נבחרים. ההרצאות וחומרי ההרחבה משלבים תיאוריה ופרקטיקה, הקורס מתעדכן ככל שהטכנולגיה מתפתחת. זהו קורס העשרה בלמידה עצמית, ללא מבחן הסמכה. כלל החומרים באנגלית.

Data-Driven Management and Growth

קורס מדעי הנתונים למנהלים ומנהלות, של ביה"ס ללימודי המשך של הטכניון, יעניק לכם ולכן את ארגז הכלים החשובים ביותר לניהול מבוסס דאטה וליצירת Data Culture בארגון.

Cyber For Executives

התכנית נבנתה כדי לתת מענה למנהלים ובכירים המבקשים להכיר מונחים חשובים מעולם אבטחת המידע, להבין את הסיכונים והאיומים שעלולים להתרחש בארגון שלהם, לעמוד על צרכי ההגנה הנדרשים, להכיר מטרות ואופני תקיפה ולקבל כלים לבצע בקרה ולהתמודד ביעילות עם אירועי סייבר.

הריני מסכים/ה בזאת כי ברצוני לקבל מידע פרסומי מהטכניון מכון טכנולוגי לישראל ו/או מוסד הטכניון למחקר ופיתוח בע"מ ו/או מי מטעמם, והמידע אודותיי יישמר במאגר לצורכי דיוור ישיר לרבות באמצעות דואר, טלפון, פקס, דואר אלקטרוני, הודעות טקסט וכיו"ב. ידוע לי כי בכל שלב אוכל להודיע על רצוני להפסיק את קבלת המידע הפרסומי באמצעות משלוח הודעה בכתב לכתובת דוא"ל: CS.Marketing@trdf.technion.ac.il

The Butterfly Button