ניהול בכיר, מנהיגות ודירקטורים

כמנהלים ומנהלות, אנו זקוקים לכלים מהימנים, ידע עדכני וכישורים חדשים בלמידה מתמדת. כאן תרכשו את כל מה שנדרש כדי להתאים את עצמכם לעולם המשתנה בקצב מהיר ולהתמקצע במה שמעניין אתכם.

תכניות הלימוד בניהול בכיר, מנהיגות ודירקטורים

Data-Driven Management and Growth

קורס מדעי הנתונים למנהלים ומנהלות, של ביה"ס ללימודי המשך של הטכניון, יעניק לכם ולכן את ארגז הכלים החשובים ביותר לניהול מבוסס דאטה וליצירת Data Culture בארגון.

קורס מנהיגות דיגיטלית: לרתום את הכח הדיגיטלי (DLC144)

קורס בשיתוף DigitalRosh בו נסקור את מגוון תחומי המנהיגות והניהול בעולם הדיגיטלי: המנהיגות הדיגיטלית בעידן החדש, הכוח הדיגיטלי כבסיס לאסטרטגיה של חדשנות, הטכנולוגיות שמניעות את השינוי, מודלים עסקיים מבוססי דיגיטל ועוד. הקורס מוצע בלימוד פרונטלי, סינכרוני (6 מפגשי זום) או בלמידה עצמית.

קורס מנהיגות דיגיטלית מתקדם – כלים ומקרי בוחן (DLC145)

קורס בשיתוף DigitalRosh בו נקיף מגוון תחומים: מגמות העל בדיגיטל, ניתוח של מודלים עסקיים מבוססי דיגיטל, נלמד מכשלונות של אחרים, מקרי בוחן וכלים פרקטיים להובלת הטרנספורמציה הדיגיטלית והחדשנות בארגון. הקורס מוצע בלימוד פרונטלי, סינכרוני (6 מפגשי זום) או בלמידה עצמית.

קורס מנהיגות דיגיטלית מתקדם – להוביל טרנספורמציה ארגונית (DLC146)

קורס בשיתוף DigitalRosh להובלת טרנפורמציה דיגיטלית בארגון. הקורס יציג 4 שלבים בתהליך לפ שיטת RSGO תוך התנסות ותרגול. נלמד כיצד מצליחים בתהליך הטרנספורמציה וכיצד רותמים את המתנגדים לו בארגון. הקורס מוצע בלימוד סינכרוני (6 מפגשי זום) או בלמידה עצמית.

סדנת מנהלים ביודיזיין Leading Health-Tech Innovation

סדנת מנהלים ביודיזיין "להוביל חדשנות רפואית – מצורך להמצאה" מגיעה לישראל בפעם הראשונה! התכנית, שמועברת במשך 4 ימים רצופים, תתמקד בתהליך של ביודיזיין לחדשנות בתחום HealthTech, ותסקור את כל האלמנטים ההכרחיים בחדשנות בעולם הבריאות הדיגיטלית.

הריני מסכים/ה בזאת כי ברצוני לקבל מידע פרסומי מהטכניון מכון טכנולוגי לישראל ו/או מוסד הטכניון למחקר ופיתוח בע"מ ו/או מי מטעמם, והמידע אודותיי יישמר במאגר לצורכי דיוור ישיר לרבות באמצעות דואר, טלפון, פקס, דואר אלקטרוני, הודעות טקסט וכיו"ב. ידוע לי כי בכל שלב אוכל להודיע על רצוני להפסיק את קבלת המידע הפרסומי באמצעות משלוח הודעה בכתב לכתובת דוא"ל: CS.Marketing@trdf.technion.ac.il