ניהול בכיר, מנהיגות ודירקטורים

כמנהלים ומנהלות, אנו זקוקים לכלים מהימנים, ידע עדכני וכישורים חדשים בלמידה מתמדת. כאן תרכשו את כל מה שנדרש כדי להתאים את עצמכם לעולם המשתנה בקצב מהיר ולהתמקצע במה שמעניין אתכם.

תכניות הלימוד בניהול בכיר, מנהיגות ודירקטורים

Data-Driven Management and Growth

קורס מדעי הנתונים למנהלים ומנהלות, של ביה"ס ללימודי המשך של הטכניון, יעניק לכם ולכן את ארגז הכלים החשובים ביותר לניהול מבוסס דאטה וליצירת Data Culture בארגון.

קורס מנהיגות דיגיטלית מתקדם – להוביל טרנספורמציה ארגונית (DLC146)

קורס בשיתוף DigitalRosh להובלת טרנפורמציה דיגיטלית בארגון. הקורס יציג 4 שלבים בתהליך לפ שיטת RSGO תוך התנסות ותרגול. נלמד כיצד מצליחים בתהליך הטרנספורמציה וכיצד רותמים את המתנגדים לו בארגון. הקורס מוצע בלימוד סינכרוני (6 מפגשי זום) או בלמידה עצמית.

קורס מנהיגות דיגיטלית מתקדם – כלים ומקרי בוחן (DLC145)

קורס בשיתוף DigitalRosh בו נקיף מגוון תחומים: מגמות העל בדיגיטל, ניתוח של מודלים עסקיים מבוססי דיגיטל, נלמד מכשלונות של אחרים, מקרי בוחן וכלים פרקטיים להובלת הטרנספורמציה הדיגיטלית והחדשנות בארגון. הקורס מוצע בלימוד פרונטלי, סינכרוני (6 מפגשי זום) או בלמידה עצמית.

קורס מנהיגות דיגיטלית: לרתום את הכח הדיגיטלי (DLC144)

קורס בשיתוף DigitalRosh בו נסקור את מגוון תחומי המנהיגות והניהול בעולם הדיגיטלי: המנהיגות הדיגיטלית בעידן החדש, הכוח הדיגיטלי כבסיס לאסטרטגיה של חדשנות, הטכנולוגיות שמניעות את השינוי, מודלים עסקיים מבוססי דיגיטל ועוד. הקורס מוצע בלימוד פרונטלי, סינכרוני (6 מפגשי זום) או בלמידה עצמית.

מנהיגות דיגיטלית – קורס אונליין "לרתום את הכוח הדיגיטלי". למידה עצמית בזמן שלך (DLC154)

קורס אונליין בשיתוף DigitalRosh למנהיגות דיגיטלית, אשר מעניק כלים יישומיים למנהלים בנושאי מנהיגות דיגיטלית בעידן החדש, דיגיטל כמנוע חדשנות, טכנולוגיות שמניעות שינוי וטרנפורמציה דיגיטלית. חבילה ללמידה עצמית בזמן שלך: 6 שעורים הכוללים הרצאות עוגן מוקלטות, מקרי בוחן וחומרי הרחבה. מעבר מבחן הסמכה מקנה תעודה של הטכניון ודיגיטלראש.

סדנת חדשנות ניהולית ביודיזיין Biodesign Executive Bootcamp

סדנת המנהלים לחדשנות רפואית בשיטת ביודיזיין, Leading HealthTech Innovation From a need to invention, תועבר לראשונה בישראל ע"י מרצים מאוניברסיטת סטנפורד ועפ"י המתודולגיה המצליחה שפותחה בסטנפורד.
הקורס מעניק למנהלים/ות זווית ראיה חדשה על היכולת להניע חדשנות בתוך הארגונים שלהם. בעזרת תרגולים מעשיים ומפגשים עם מובילים בתחום, המשתתפים ילמדו כיצד להעריך הזדמנויות חדשות ולהגיע לתוצאות רצויות בעולם היזמות, עם דגש על תחום הבריאות הדיגיטלית (מתאים למנהלים מתעשיות נוספות).
** הסדנה תתקיים למשך 4 ימים ותועבר בשפה אנגלית בלבד.

הריני מסכים/ה בזאת כי ברצוני לקבל מידע פרסומי מהטכניון מכון טכנולוגי לישראל ו/או מוסד הטכניון למחקר ופיתוח בע"מ ו/או מי מטעמם, והמידע אודותיי יישמר במאגר לצורכי דיוור ישיר לרבות באמצעות דואר, טלפון, פקס, דואר אלקטרוני, הודעות טקסט וכיו"ב. ידוע לי כי בכל שלב אוכל להודיע על רצוני להפסיק את קבלת המידע הפרסומי באמצעות משלוח הודעה בכתב לכתובת דוא"ל: CS.Marketing@trdf.technion.ac.il