מוקד מידע ורישום 04-8294228

חשיבה מוצרית - יום עיון

ימי עיון וסמינרים

מיקום
קמפוס הטכניון, מתחם שרונה בת"א
שעות
09:00-15:00
יתרונות
היכרות עם תפיסת החשיבה המוצרית- חשיבה חדשנית ויצירתית שמעניקה יתרון תחרותי לפרויקט שלך.
קהל יעד
מנהלי מוצר, אנשי שיווק, פיתוח עסקי, יזמים וסטארטאפיסטים

היחידה ללימודי המשך בטכניון ת"א מזמינה אתכם להתעדכן בכל מה שחם בתחום החשיבה המוצרית

חשיבה חדשנית ויצירתית שמעניקה יתרון תחרותי לפרויקט שלך.
09:00-15:00, קמפוס שרונה ת"א

בשוק התחרותי כיום, כל חברה חייבת לבדל את עצמה כדי ליצור יתרון, הבידול מחייב חשיבה יצירתית וחדשנית. חשיבה מוצרית היא המפתח שיניע את החדשנות של הפרויקט שלך!
חשיבה זו מתמקדת בצדדים העסקיים והשיווקיים של הפתרון שמוצע ללקוחות ולשוק. הדגש הוא על הבנת הבעיה כדי להתאים את הפתרון המותאם ביותר לקהל היעד, שמייצר ערך מוסף.

ההרשמה הסתיימה

באילו נושאים נעסוק?

 • הכלים הנדרשים למימוש חשיבה מוצרית: ניתוח שוק ותחרות, תכנית עסקית עד לתכנון והשקת המוצר
 • כלים לניהול נכון של מוצר והגדלת הסיכוי להצלחתו
 • ניתוח אירועים ותרגול מעשי
 • התנהגות השווקים כיום
 • מדוע רוב המוצרים נכשלים?
 • איך מצמצמים את הגורמים לכישלון?

האם זה מתאים לי?

יום העיון מיועד לכל בעלי התפקידים בארגון העוסקים בתכנון עסקי של מוצר: מנהלי מוצר, אנשי שיווק, מכירות, פיתוח עסקי וחברות הזנק המבקשות לגייס כספים מקרנות הון סיכון.

מי מוביל את היום?

מר ליאון מאלאלל, מנהל אקדמי בטכניון לימודי המשך, מדריך בכיר מעל 30 שנים ויועץ בניהול מוצר בהגדרה, פיתוח, השקה ושיווק מוצרים בעולם. שימש במגוון תפקידים בכירים בניהול מוצר ושיווק מוצר בתחומי ה-Telco, משאבי אנוש, חינוך, Biotech ועוד. כיום מייעץ לחברות טכנולוגיה בישראל ובעולם בהטמעת מתודולוגיות ניהול מוצר ובניית קבוצות מנהלי מוצר מורכבות.

עלות

750 ש"ח, הנחה לבוגרי הטכניון והיחידה ללימודי המשך.

אולי יעניין אותך לקרוא

 • 30/01/2018
  כולם מדברים על UX

  רן לירון, המנהל האקדמי של קורס "אפיון ממשק וחווית משתמש" מסביר על חשיבות מקצוע ה- UX (ראשי תיבות של user experience) ועד כמה הוא חלק מהחיים של כולנו: "לפני 15 שנה אנשים לא הבינו בכלל על מה אני מדבר, היום כולם כבר יודעים ש – UX זה חלק חשוב בכל מוצר, לעיתים זה אפילו עניין של חיים ומוות"

תכניות לימוד דומות

ניהול מוצר Product Management

ניהול מוצר הוא אחד התהליכים המרכזיים בכל ארגון שמייצר מוצרים ופתרונות. התהליך מאפשר ראיה הוליסטית של מחזור חיי המוצר. כיום, ניהול מוצר הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר בחברות הייטק והביקוש מתעורר גם בחברות שהן לא בתחום ההיי-טק המבינות את הצורך בפעילות ובעלי תפקיד בתחום ניהול מוצר.

אפיון חווית משתמש UX

בקורס אפיון הממשק וחווית המשתמש (User Experience design, או בקיצור UX), נעסק בתכנון האינטראקציה בין משתמשים למערכות המחשב. נלמד כיצד חוקרים את קהלי היעד, מגבשים הבנה עמוקה של צורכיהם, הציפיות שלהם ויכולותיהם, ובהתאם –
מתכננים את מבנה המסכים ותהליכי העבודה בכדי ליצור חווית שימוש זורמת, נוחה ומהנה

הכשרת מומחי שיווק דיגיטלי

הכשרת מקצועני שיווק דיגיטלי: מנהלי קמפיינים, מנהלי שיווק דיגיטלי, ומנהלי מדיה חברתית. הקורס משלב התנסות מעשית במגוון כלים מקצועיים, הרצאות אורח של אנשי פרסום בכירים ותרגול רב

סדנת מו"מ ומנהיגות PON

The Program on Negotiation at Harvard Law School (PON), the world leader in negotiation research and education

למידע נוסף על התכנית חשיבה מוצרית – יום עיון השאירו פרטים:

הריני מסכים/ה בזאת כי ברצוני לקבל מידע פרסומי מהטכניון מכון טכנולוגי לישראל ו/או מוסד הטכניון למחקר ופיתוח בע"מ ו/או מי מטעמם, והמידע אודותיי יישמר במאגר לצורכי דיוור ישיר לרבות באמצעות דואר, טלפון, פקס, דואר אלקטרוני, הודעות טקסט וכיו"ב. ידוע לי כי בכל שלב אוכל להודיע על רצוני להפסיק את קבלת המידע הפרסומי באמצעות משלוח הודעה בכתב לכתובת דוא"ל: odeda@trdf.technion.ac.il