מוקד מידע ורישום 04-8294228

מיקום
קמפוס שרונה, תל אביב
קמפוס הטכניון בחיפה
מתכונת הלימודים
הלימודים יתקיימו פעמיים בשבוע בשעות 17:30-21:30 במשך כ-6 חודשים. סה"כ 240 שעות אקדמיות.
יתרונות התכנית
תכנית חדשנית ופרקטית, שמטרתה להכשיר את משתתפיה למקצוענות גבוהה בהתמודדות עם אתגרי הסייבר בפן ההתקפי. התכנית כוללת את כל התכנים העדכניים והנדרשים בתחום כדי שתוכלו להיות המקצוענים ביותר בהבנת וזיהוי החולשות של הארגון. 
קהל היעד
מפתחים, אנשי תשתיות, תקשורת ומנהלי מערכות מידע המעוניינים לעבוד כ-Penetration Testers (בודקי חדירות) וכ-Security Analysts, וכן למבקשים להתמחות בתחום התקיפה (בסביבה מוגנת ומבוקרת בארגון).

אולי יעניין אותך לקרוא

  • 17/10/2017
    הטכניון מציג: המרכז הבינלאומי ללימודי סייבר

    בשורה לענף הסייבר בישראל: הטכניון היחידה ללימודי המשך פותח דלת לכל מקצועות הסייבר ומסייע בבניית קריירה במקצוע המבוקש במשק במסגרת חטיבת לימודי סייבר, בה מוצעים קורסים ברמות שונות: מתחילים, סייבר פרופשיונל, תוכנית מיוחדת ללימודי סייבר למנהלים ואפילו תכנית ייחודית ללימודי סייבר המיועדת לבני נוער

תכניות לימוד נוספות בתחום

Cyber Forensics

מסלול מיוחד שנבנה כדי להכין אתכם להיות חוקרי סייבר מובילים, במסגרתו תקבלו את כל הכישורים, השיטות והכלים שיאפשרו לכם להיות מקצוענים בעלי ידע עדכני ויכולת מעשית גבוהה לתחקור אירועים.

Cyber Management

התכנית נבנתה כדי לתת מענה למנהלים ובכירים המבקשים להכיר מונחים חשובים מעולם אבטחת המידע, להבין את הסיכונים והאיומים שעלולים להתרחש בארגון שלהם, לעמוד על צרכי ההגנה הנדרשים, להכיר מטרות ואופני תקיפה ולקבל כלים לבצע בקרה ולהתמודד ביעילות עם אירועי סייבר.

למידע נוסף על התכנית RED TEAM השאירו פרטים:

הריני מסכים/ה בזאת כי ברצוני לקבל מידע פרסומי מהטכניון מכון טכנולוגי לישראל ו/או מוסד הטכניון למחקר ופיתוח בע"מ ו/או מי מטעמם, והמידע אודותיי יישמר במאגר לצורכי דיוור ישיר לרבות באמצעות דואר, טלפון, פקס, דואר אלקטרוני, הודעות טקסט וכיו"ב. ידוע לי כי בכל שלב אוכל להודיע על רצוני להפסיק את קבלת המידע הפרסומי באמצעות משלוח הודעה בכתב לכתובת דוא"ל: CS.Marketing@trdf.technion.ac.il