מוקד מידע ורישום 04-8294228

Technion Certified Secure Code

לימודי מחשבים והייטק

מיקום
קמפוס הטכניון שרונה, ת"א
מתכונת הלימודים
חודשיים בימי ב' בשעות 09:00-15:00, סה"כ 60 שעות אקדמיות.
יתרונות התכנית
התכנית היחידה בישראל המיועדת לאנשי מקצוע מהתעשייה במטרה להכשירם בתחום פיתוח הקוד המאובטח. התכנית נבנתה לפי מתודולוגיית הלימוד המובילה של הטכניון, ובשיתוף מיטב המומחים בתעשייה.
קהל יעד
בעלי תואר ראשון בתחום המדעים המדויקים, הנדסאי תוכנה, מנהלי בסיסי נתונים, אנשי IT מנוסים, מנהלי פיתוח, מפתחים, ראשי צוותים, מנהלי פרויקטים בפיתוח, בודקי מבדקי חוסן.

תכניות לימוד נוספות בתחום

מנהלי אבטחת מידע CISO

מסלול ה-CISO מקנה את כלי הניהול המתקדמים ביותר עבור מנהלי אבטחת המידע, חושף אותם למגוון רחב של נושאים בפן הטכנולוגי, העסקי והניהולי ומכין גם להסמכות: CISSP הניתנת מטעם ארגון CISM ,ISC2 הניתנות מטעם ארגון ISACA.

Cyber Management

התכנית נבנתה כדי לתת מענה למנהלים ובכירים המבקשים להכיר מונחים חשובים מעולם אבטחת המידע, להבין את הסיכונים והאיומים שעלולים להתרחש בארגון שלהם, לעמוד על צרכי ההגנה הנדרשים, להכיר מטרות ואופני תקיפה ולקבל כלים לבצע בקרה ולהתמודד ביעילות עם אירועי סייבר.

RED TEAM

תכנית חדשנית ופרקטית, שמטרתה להכשיר את משתתפיה למקצוענות גבוהה בהתמודדות עם אתגרי הסייבר בפן ההתקפי, כולל הכשרה בתחום ה-Penetration Testing ואימון בסימולטור מתקדם ללוחמת והגנת סייבר.

Cyber Forensics

מסלול מיוחד שנבנה כדי להכין אתכם להיות חוקרי סייבר מובילים, במסגרתו תקבלו את כל הכישורים, השיטות והכלים שיאפשרו לכם להיות מקצוענים בעלי ידע עדכני ויכולת מעשית גבוהה לתחקור אירועים.

למידע נוסף על התכנית Technion Certified Secure Code השאירו פרטים:

הריני מסכים/ה בזאת כי ברצוני לקבל מידע פרסומי מהטכניון מכון טכנולוגי לישראל ו/או מוסד הטכניון למחקר ופיתוח בע"מ ו/או מי מטעמם, והמידע אודותיי יישמר במאגר לצורכי דיוור ישיר לרבות באמצעות דואר, טלפון, פקס, דואר אלקטרוני, הודעות טקסט וכיו"ב. ידוע לי כי בכל שלב אוכל להודיע על רצוני להפסיק את קבלת המידע הפרסומי באמצעות משלוח הודעה בכתב לכתובת דוא"ל: CS.Marketing@trdf.technion.ac.il