מוקד מידע ורישום 04-8294228

CYBER לעו"ד ומשפטנים – יום עיון 27.11

ימי עיון וכנסים

מיקום
קמפוס הטכניון בשרונה, ת"א
לו"ז
9:00-17:00
קהל היעד
עורכי דין ומשפטנים הרוצים להכיר את האתגרים שמעלה עולם ה-Cyber.
יתרונות יום העיון
להכיר את מגמת החקיקה בתחום הפרטיות בארץ ובעולם, וללמוד להתמודד עם האתגרים שמעלה בפנינו העידן הדיגיטלי בדגש על תחום הפרטיות.

אודות יום העיון

עוצמת הנזק של פשיעה קיברנטית בעולם היא עצומה. גניבה של מידע בעלות של מיליארדי דולרים, גורמת נזק בלתי הפיך לארגונים ופגיעה באמינות של מערכות. יחד עם האיום הגובר והמתמיד, נושאי משרה רבים אינם מודעים להיקף אחריותם בגין מחדלים, ליקויים בטיחותיים ותקלות שונות במקום עליו הם ממונים, אם במישרין ואם בעקיפין.

מטרת יום העיון:
פתיחת צוהר לתחום ולאתגרים שמעלה בפנינו העידן הדיגיטלי בדגש על תחום הפרטיות שהגיע לשיאו החקיקתי והרגולטורי במאי 2018 עם כניסת תקנות הגנת הפרטיות (אבטחת מידע), התשע"ז-2017 וכן רגולציית ה – GDPR של האיחוד האירופאי.

תינתן הנחה של 10% ברישום מוקדם עד לתאריך 28.10.

בין נושאי הלימוד

  • מבוא לCyber והכרות עם מושגיי יסוד
  • השחקנים השונים בעולם הCyber: איומים והגנות
  • Malware (נוזקות)
  • ניהול סיכונים
  • תקנים וסטנדרטים
  • תפקיד ה- DPO Data Protection Officer))

מרצים

מנחי יום העיון הינם מרצים בטכניון בעלי ניסיון רב בתחום הגנת הסייבר והפרטיות.

תכניות לימוד דומות

קורס הכשרת דירקטורים ומנכ"לים

השינויים בממשל התאגידי כפי שמתבטאים בעדכון דיני החברות ובפסיקה מחייבים דירקטורים ונושאי משרה המעוניינים להתמנות לחברי דירקטוריון, להתעדכן להתחדש ולקבל את הכלים המעשיים ביותר על מנת להצליח בתפקיד נחשק זה.

שמאות מקרקעין

הענקת ידע וכלים מקצועיים מתקדמים בתחום הנדל"ן והכנה לבחינות מועצת שמאי מקרקעין, לקבלת רישיון שמאי מקרקעין בישראל, מטעם משרד המשפטים

ניהול פרויקטים בבנייה

בוגרי התוכנית יצאו לשוק העבודה כאשר בידם ידע מגוון בתחום וכלים פרקטיים לניהול מקצועי יותר של פרויקטים בבניה, החל משלב התכנון ועד שלב הביצוע

אסטרטגיות ניהול משא ומתן בעולם העסקי

הקורס מקנה כלים לניהול מתודולוגי של תהליכי משא ומתן מרובי נושאים ואינטרסים תוך הרחבת דרכי ההתמודדות של מנהלים בסיטואציות משא ומתן מגוונות. בנוסף, הקורס מקנה ידע מקצועי להנעה לפעולה ושכנוע ושיפור תוצאות וביצועים עסקיים.

סדנת מו"מ ומנהיגות PON

The Program on Negotiation at Harvard Law School (PON), the world leader in negotiation research and education

למידע נוסף על התכנית CYBER לעו"ד ומשפטנים – יום עיון 27.11 השאירו פרטים:

הריני מסכים/ה בזאת כי ברצוני לקבל מידע פרסומי מהטכניון מכון טכנולוגי לישראל ו/או מוסד הטכניון למחקר ופיתוח בע"מ ו/או מי מטעמם, והמידע אודותיי יישמר במאגר לצורכי דיוור ישיר לרבות באמצעות דואר, טלפון, פקס, דואר אלקטרוני, הודעות טקסט וכיו"ב. ידוע לי כי בכל שלב אוכל להודיע על רצוני להפסיק את קבלת המידע הפרסומי באמצעות משלוח הודעה בכתב לכתובת דוא"ל: odeda@trdf.technion.ac.il