מוקד מידע ורישום 04-8294228

מתודולוגיית AGILE – יום עיון

ימי עיון וסמינרים

מיקום
קמפוס הטכניון בשרונה, ת"א
לו"ז
9:00-13:00
קהל היעד
אנשי מקצוע וארגונים אשר עוברים לעבודה בסביבת Agile
יתרונות
היכרות עם התפיסה האג'ילית ואיך להטמיע אותה באופן אפקטיבי

היחידה ללימודי המשך בטכניון מזמינה אותך להתעדכן בכל מה שחדש בתחום ניהול פרויקטים בסביבת Agile

9:00-13:00, קמפוס שרונה ת"א

ארגונים רבים מגדירים עצמם כארגונים “אג’יליים”. ומי שעדיין לא שם – רוצה להיות “אג’ילי”.

מה המשמעות של להיות ארגון “אג’ילי”? מהי הדרך להצלחה במעבר מארגון קלאסי לארגון אג’ילי? ארגון צריך להיות אג’ילי ולא לעבוד באג’ייל.

חשוב לאמץ מחשבה אג’ילית (Agile Mindset) שמתבטאת באימוץ ערכי התפיסה, אשר מתורגמים לעקרונות (Agile Principles) ולשיטות עבודה (Practices) וכלים (Tools) שהצוותים השונים יעבדו לפיהם.

 

ההרשמה הסתיימה

עם מה תצאו מיום העיון?

במהלך היום נכיר את ה- Agile Mindset ומהם הערכים והעקרונות שעלינו להטמיע על מנת לנהל מוצרים ופרויקטים בצורה אפקטיבית. נציג את האתגרים העיקריים במעבר לארגון אגי'לי

למי היום מיועד?

לכל איש מקצוע או ארגון השוקל לעבור לעבודה בסביבת Agile

מי יוביל את יום העיון?

מנהל אקדמי- שי שרגל, מנ"ל חברת RBS PROJECTS, לשעבר נשיא העמותה לניהול פרויקטים בישראל והזוכה בתואר PMI DISTINGUISHED CONTRIBUTION  AWARD מטעם ארגון ה-PMI העולמי.

איזי פלד – מאמן אג'ייל, מנהל פרויקטים ומרצה. מוסמך ®PMP מטעם ארגון ה-PMI ומוסמך SAFe® SPC4 מטעם חברת .SAI Inc. בעל ניסיון בליווי ארגונים במעבר לעבודה בסביבת Agile.

עלות

550 ₪
מיוחד לבוגרי היחידה ללימודי המשך- 10% הנחה בהרשמה מראש

תכניות לימוד דומות

PgMP ניהול תכניות מתקדם – יום עיון 27.12

מעניק את הידע והכלים המעשיים הנדרשים להצלחה בניהול תכניות בארגון ולשיפור תוצאותיו העסקיות ברמת "השורה התחתונה", בשילוב הכרות ראשונית עם הידע הנדרש למעבר בהצלחה של הסמכת ה-®PgMP.

סדנת מו"מ ומנהיגות PON

The Program on Negotiation at Harvard Law School (PON), the world leader in negotiation research and education

יזמות עסקית פרקטית

תכנית לימוד ייחודית כחלק משיתוף הפעולה של הטכניון לימודי המשך ופירמת BDO-זיו האפט הפותחת בפניך צוהר לעולם חדש, ומאפשרת הכרות מרתקת עם עולם היזמות העסקי

מתודולוגיות מתקדמות בניהול פרויקטים והכנה למבחן ה-®PMP

הקורס מעניק את הידע ואת הכלים המעשיים הנדרשים להצלחה בניהול הפרויקטים בארגון ולשיפור תוצאותיו העסקיות ובהכנה למעבר בהצלחה של בחינת ההסמכה ®PMP.

למידע נוסף על התכנית מתודולוגיית AGILE – יום עיון השאירו פרטים:

הריני מסכים/ה בזאת כי ברצוני לקבל מידע פרסומי מהטכניון מכון טכנולוגי לישראל ו/או מוסד הטכניון למחקר ופיתוח בע"מ ו/או מי מטעמם, והמידע אודותיי יישמר במאגר לצורכי דיוור ישיר לרבות באמצעות דואר, טלפון, פקס, דואר אלקטרוני, הודעות טקסט וכיו"ב. ידוע לי כי בכל שלב אוכל להודיע על רצוני להפסיק את קבלת המידע הפרסומי באמצעות משלוח הודעה בכתב לכתובת דוא"ל: odeda@trdf.technion.ac.il