מוקד מידע ורישום 04-8294228

מדברים על הגג בשרונה - הרצאות יולי אוגוסט

הרצאות העשרה

מיקום
קמפוס הטכניון, ת"א
מתכונת הלימודים
4 הרצאות בימי חמישי בחודשים יולי- אוגוסט בשעות הערב.
מחיר מיוחד
250 ש"ח בלבד לסדרה של 4 הרצאות
קהל היעד
פתוח לקהל הרחב ולכל מי שמעוניין להעשיר את עצמו בתחומים מגוונים

סדרת הרצאות בקמפוס הטכניון בת"א, קיץ 2018

סדרת "מדברים על הגג" חוזרת לשרונה בקיץ. הרצאות העשרה מרתקות בתחומים שונים עם מיטב המומחים.
ימי חמישי בקמפוס הטכניון בשרונה, ת"א, קומת הגג הצופה לנוף מקסים של מתחם שרונה.
התכנסות 20:00
תחילת הרצאה 20:30
מחיר להרצאה 80 ש"ח, מחיר מיוחד לסדרה של 3 הרצאות – 180 ש"ח בלבד.

לפרטים נוספים: 04-8295050

לתשלום עבור הרצאה אחת התקשרו 04-8295050. לתשלום עבור סדרה מלאה  לחצו כאן>>

19.7.2018 – אייל זוהר – חדשנות או למות! איך לגלות מחדש את היצירתיות שלך. 
כמה פעמים מצאת את עצמך עם בעיה או אתגר שלא הצלחת לפתור? מי לא נתקל במוצר ואמר לעצמו: איך לא חשבתי על זה קודם? בהרצאה תבינו איך לשפר את היצירתיות שלכם ולהגיע לתוצאות אפקטיביות. אייל זוהר – בוגר הטכניון, מרצה ומומחה לחדשנות ויצירתיות, ובעל רקע ניהולי עשיר בחברות הייטק וסטארטאפים.

2.8.2018 – אוהד חמו – ישראלי מעבר לגדר
אוהד חמו, כתב השטחים של "החדשות", מגיע להרצאה מרתקת על מקומה של ישראל במזרח התיכון החדש והמשתנה, תוך שימת דגש על הזירה הפלסטינית. הוא ישתף אותנו בחוויות ממפגשים יוצאי דופן שלא סופרו ובאנקדוטות על "מאחורי הקלעים" של סיקור הזירה הפלסטינית, מקשריו עם בכירים ברשות הפלסטינית והחמאס ומניסיונו של עיתונאי ישראלי שנמצא דרך קבע בשטח עוין: מהמוקאטעה ברמאללה ועד הקסבה של שכם.

 

16.8.2018 אופיר בר – סייבר, הצד האפל של הטכנולוגיה
מה זה סייבר ולמה שומעים עליו כל הזמן? מדוע מימד הסייבר מאתגר אותנו כל כך ומה כל אחד מאיתנו צריך להכיר כשהוא מדבר בטלפון, משתמש במחשב או נוהג ברכב?
אל”מ (מיל’) אופיר בר, מפקד יחידת אופק לשעבר, הוא כיום מנכ”ל חברת Cympire, המפתחת סימולטור מתקדם לאימון והערכת אנשי סייבר בעולם. בהרצאתו יספר לנו על האתגרים שמציב לנו מימד הסייבר, מדוע כל כך קשה לנו להיערך אליהם וכיצד השילוב המיוחד של סימולטור טיסה, משחקי מחשב ותרבות הלמידה בחיל האוויר יכולים לחולל שינוי בעולם הזה.

להרשמה ותשלום באתר מאובטח לחצו כאן>>

תכניות לימוד דומות

אסטרטגיה תחרותית: בניית אסטרטגיה וניתוח מתחרים – יום עיון 11.12

ניתוח תחרות הוא כלי מרכזי בהצלחת חברות בשוק תחרותי. ברוב החברות ניתוח התחרות נעשה באופן חלקי, לא מסודר ולפעמים לא נעשה כלל. כתוצאה, החברות מתנהלות בסביבה רווית תחרות שיש בה חורים שחורים של ידע בכל הקשור להבנת השוק והתחרות ונחשפות למתקפות מצד מתחרים ללא כלים ויכולת לפתח אמצעי הגנה ומדיניות תחרות כוללת.

Cyber Pro – הכשרת חוקרי סייבר

מסלול הכשרת Cyber Pro מעניק התמקצעות בתחום הגנת הסייבר הלכה למעשה, לארגונים, חברות ואף לאנשים פרטיים. בוגריו יוכלו לעסוק ביישום הגנת סייבר ולהתקדם לתפקידי ביצוע מתקדמים של בחינת חולשות ותחקור אירועי סייבר. תוכנית ההכשרה מבוססת על שלושה קורסי אסדרת מקצועות הסייבר, מיישם הגנת סייבר, מוסמך מבדקי חדירה ומוסמך תחקור סייבר. הקורס מכין ל-3 הסמכות בינלאומיות.

Cyber Management

מסלול ההכשרה Cyber Management מעניק התמקצעות בניהול הגנת הסייבר, למעוניינים להתקדם לתפקידי מטה הן בתחום הטכנולוגי והן בתחום המתודולוגי של הגנת הסייבר. בוגרי המסלול יוכלו להשתלב כמובילים של מערכות הגנת סייבר ארגוניות שונות. תוכנית ההכשרה מבוססת על שני קורסי אסדרה, מוסמך טכנולוגיות הגנת סייבר ומוסמך מתודולוגיות הגנת סייבר.

ניהול מוצר Product Management

ניהול מוצר הוא אחד התהליכים המרכזיים בכל ארגון שמייצר מוצרים ופתרונות. התהליך מאפשר ראיה הוליסטית של מחזור חיי המוצר. כיום, ניהול מוצר הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר בחברות הייטק והביקוש מתעורר גם בחברות שהן לא בתחום ההיי-טק המבינות את הצורך בפעילות ובעלי תפקיד בתחום ניהול מוצר.

למידע נוסף על התכנית מדברים על הגג בשרונה – הרצאות יולי אוגוסט השאירו פרטים:

הריני מסכים/ה בזאת כי ברצוני לקבל מידע פרסומי מהטכניון מכון טכנולוגי לישראל ו/או מוסד הטכניון למחקר ופיתוח בע"מ ו/או מי מטעמם, והמידע אודותיי יישמר במאגר לצורכי דיוור ישיר לרבות באמצעות דואר, טלפון, פקס, דואר אלקטרוני, הודעות טקסט וכיו"ב. ידוע לי כי בכל שלב אוכל להודיע על רצוני להפסיק את קבלת המידע הפרסומי באמצעות משלוח הודעה בכתב לכתובת דוא"ל: odeda@trdf.technion.ac.il