מוקד מידע ורישום 04-8294228

בוקר של הרצאות אומנות בטכניון תל אביב

הרצאות העשרה

מיקום
קמפוס הטכניון, מתחם שרונה בת"א
מתכונת הלימודים
ארבעה מפגשי בוקר, בימי שני בחודש נובמבר/ דצמבר.
מחיר מיוחד
400 ש"ח בלבד לסדרה של 4 הרצאות
קהל היעד
מיועד לכל מי שמעוניין להעשיר את עצמו בתחומים של עיצוב, אמנות, צילום ועוד...

מזמינים אתכם להצטרף אלינו לבוקר של אומנות בטכניון...

סדרת הרצאות העשרה מרתקות בתחום הצילום והעיצוב – קחו את הזמן ליהנות ולהעשיר את עצמכם. 2 סדרות שונות בארבעה מפגשי בוקר עם מיטב האמנים המומחים בתחומם.
הסדרות יתקיימו בימי שני בחודשים נובמבר ודצמבר, בקמפוס הטכניון בשרונה, תל אביב.
סדרת העיצוב תתקיים בין השעות  9:00-11:00 בבוקר
סדרת אמנות הצילום תתקיים בין השעות 11:15-13:15 בבוקר

מחיר לסדרה – 400 ש"ח בלבד. הנרשמים לשתי סדרות יזכו בהנחה של 10% על הסדרה השנייה.

לפרטים והרשמה: 04-8295050

ניתן לשלם ולהירשם להרצאות באתר המאובטח בלחיצה כאן >>

אילו סדרות מחכות לכם?

סדרת "חללי הבית" ימי שני בחודש נובמבר, בין השעות 9:00-11:00

 • 5.11.18- הכניסה כחלון הראווה של הבית – ארכ' עופר רוסמן: ברוכים הבאים הביתה: כיצד מתכננים את אזור הכניסה לבית? סלון, מטבח, פינת אוכל ומה שביניהם.. הרצאה מעשירה על המרחב הציבורי בבית שלנו, בתרבויות שונות, ומהן המגמות העכשוויות.
 • 12.11.18- סטיילינג ייחודי לחדרי הבית – ארכ' רוני אביצור:
  עיצוב חדרי ילדים: אז מה בעצם ילדים אוהבים?
  עיצוב חדרי עבודה: מחדר עבודה למרחב בבית – פונקציונאליות , טרנדים ועוד
  עיצוב יחידת ההורים: מיטה, שתי שידות, חדר ארונות וחדר רחצה צמוד. האם כך חייבת להיראות יחידת ההורים?
 • 19.11.18- שפת הסתרים של חדר הרחצה  – ארכ' עופר רוסמן: השתנות החדר בין תרבויות שונות ותקופות שונות וחשיפת שפת הסתרים של האדריכלים בחדרי הרחצה.
 • 26.11.18- שוברים את הכלים  – ארכ' רוני אביצור: פירוק חללי הבית המוכרים והמוגדרים לשפה חדשה התואמת את המציאות רבת הרבדים בת זמננו.

סדרת "לגלות את עולם הצילום" ימי שני בחודש נובמבר, בין השעות 11:15-13:15

 • 5.11.18- מחלום למציאות מדומה קובי גופר: מנהל ומרצה בבית הספר לצילום בטכניון – היחידה ללימודי המשך. צילום סוריאליסטי / צילום מטופל עם ובלי פוטושופ. הכרת הסגנונות השונים של הז'אנר. כמו כן, נכיר את המייסדים ודמויות המפתח שעיצבו סגנון צילום מרתק זה.
 • 12.11.18- אור , צבע – צילום , אמנות- פיני חמו: צלם, מרצה לצילום ותולדות האמנות ומעביר סדנאות צילום בארץ ובעולם. צילום – הוא רישום באמצעות אור. הצבע הוא חלק בלתי נפרד מהאור ושניהם יחד הם המרכיבים  הבסיסיים והחשובים ביותר בכל צילום. נלמד על חשיבותם של מרכיבים אלו באמנות בכלל ובצילום בפרט.
 • 19.11.18- צילום אופנה כאומנות עכשווית- הדס מועלם שוסטוב: צלמת אופנה ומרצה לצילום בבית הספר לצילום בטכניון – היחידה ללימודי המשך. נכיר את עולמו המופלא של צילום אופנה אמנותי. נתבונן בהפקות של צילום אופנה כאמנות ולא כצילום מסחרי, נכיר דרך צילומים יפיפיים את אותם צלמי אופנה שמציגים גם במוזיאונים.
 • 26.11.18- כשאוכל, יצרתיות וצילום נפגשים- דן פרץ: צלם מזון ותדמית, מרצה לצילום בבית הספר לצילום בטכניון – היחידה ללימודי המשך. עבודותיו הוצגו בעשרות כתבות וספרים בארץ ובעולם. במהלך הפגישה דן יחשוף וידון בתהליכים הצילומיים מרגע הרעיון עד ליצירת צילום מזון מרהיב.

סדרת "בוקר של עיצוב והום סטיילינג" ימי שני בחודש דצמבר, בין השעות 9:00-11:00

 • 10.12.18 – תאורה וצבע – מעצבת ציפי פרנק: תאורה היא כלי משמעותי בעיצוב. נלמד להכיר את הכלי, להשתמש בו ולשלבו בחלל. בהמשך נדבר על המפגש בין תאורה וצבעים שונים והאפקטים שאלו מייצרים יחדיו.
 • 17.12.18 – ריהוט והעמדה בחלל – מעצבת דפנה קסטיאל: שילוב בין יכולות החלל וצרכי המשתמש תוך יצירתיות ויציאה מהקונבנציות.
 • 24.12.18- עיצוב חללים קטנים – אדר' רוני אביצור סטודיו XS: תכנון קומפקטי, תכנון דירות ובתים חכמים המשלבים פונקציונאליות ו – Design.
 • 31.12.18 – מגמות וכיוונים חדשים בעיצוב פנים – אדר' עופר רוסמן: מגמות וחידושים בעיצוב פנים של חללים שונים: בניה ירוקה, מגמות טכנולוגיות, דירות קטנות ועוד.

סדרת "בוקר של אמנות הצילום" ימי שני בחודש דצמבר, בין השעות 11:15-13:15

 • 10.12.18- פנים רבות לצילום דיוקנאות עם קובי גופר: קובי גופר, מנהל ומרצה בבית הספר לצילום בטכניון לימודי המשך, יכיר לנו את הסגנונות השונים של צילום דיוקן אמנותי. נתבונן וננתח מחדש צילומים, להבנת תהליכים אמנותיים והשפעות הסגנונות השונים על הצלמים.
 • 17.12.18- כיתת אמן עם מיכל חלבין: מיכל חלבין, צלמת אשר עבודותיה הוצגו בגלריות ומוזיאונים ברחבי העולם, וצילמה למגזינים בינלאומיים, תיקח אותנו אל "מאחורי הקלעים" של תהליך היצירה שלה ותשתף באבני הדרך המרתקות בקריירה שלה.
 •  24.12.18- כיתת אמן עם פיני חמו: פיני חמו, צלם ומרצה לצילום בארץ ובעולם וזוכה פרסים, יספר לנו איך נוצר הקסם הצילומי, מרגע הרעיון ועד ליצירת הצילום המקצועי המושלם.
 • 31.12.18- אמנות פלסטית וצילום – הייתכן? עם קובי גופר: פסלים או צלמים? בהרצאה זו נעסוק בצילום אמנות שיכולה להתקיים רק במקום שבו היא נוצרה.
  נשוחח גם על הזווית הצילומית כאופציה יחידה להתבוננות ביצירה, תוך היכרות עם עבודותיהם של צלמים בולטים בתחום.


מחיר לסדרת הרצאות (עיצוב או צילום) – 400 ש"ח 
מחיר ל- 2 סדרות: הנחה של 10% על הסדרה השנייה – סה"כ 760 ש"ח עבור 8 הרצאות

אולי יעניין אותך לקרוא

תכניות לימוד דומות

המסלול המלא לעיצוב פנים

מסלול דו-שנתי ייחודי ומרתק להכשרת מעצבי פנים תוך פיתוח יכולת הקשבה, התבוננות, איסוף ועיבוד מידע, התמודדות מעשית עם סוגיות ומצבים מורכבים בחלל. כל זאת לצד למידה של היבטים תאורטיים ורכישת כלים טכניים משלימים.

צילום דיגיטלי ופוטושופ

קורס מקיף עם מגוון רחב מאוד של נושאים שמעניקים לצלם הדיגיטלי את הכלים העדכניים ביותר הנדרשים לו במסגרת עבודתו כצלם מקצועי

המסלול השנתי לצילום מקצועי

תכנית הלימודים משלבת בין הצד הטכני והאמנותי בצילום ומכשירה את הלומדים בה, להיות צלמים מקצועיים בעלי יכולות טכניות גבוהות, תוך מתן דגש לפיתוח החשיבה העצמאית והשימוש בצילום ככלי לביטוי

למידע נוסף על התכנית בוקר של הרצאות אומנות בטכניון תל אביב השאירו פרטים:

הריני מסכים/ה בזאת כי ברצוני לקבל מידע פרסומי מהטכניון מכון טכנולוגי לישראל ו/או מוסד הטכניון למחקר ופיתוח בע"מ ו/או מי מטעמם, והמידע אודותיי יישמר במאגר לצורכי דיוור ישיר לרבות באמצעות דואר, טלפון, פקס, דואר אלקטרוני, הודעות טקסט וכיו"ב. ידוע לי כי בכל שלב אוכל להודיע על רצוני להפסיק את קבלת המידע הפרסומי באמצעות משלוח הודעה בכתב לכתובת דוא"ל: odeda@trdf.technion.ac.il