מוקד מידע ורישום 04-8294228

ביטקוין וקריפטו: 4 מפגשים על מסחר, כלכלה וטכנולוגיה

הרצאות העשרה

מיקום
קמפוס הטכניון, תל אביב
מתכונת הלימודים
4 מפגשים בחודש נובמבר ודצמבר ימי חמישי 9:00-12:00
יתרונות
תכנית הרצאות מרתקת בשיתוף BDO בהדרכת מרצים מומחים בתחום. חשיפה לידע רב בנושא ביטקוין וקריפטו בסדנה מרוכזת של 4 מפגשים
קהל היעד
לעוסקים בתחום או מי שמעוניין להרחיב את ידיעותיו בנושא

אודות התכנית

סדנה ייחודית: הטכניון – היחידה ללימודי המשך בשיתוף BDO מזמינים אותך להשתתף בסדרת הרצאות חדשה בנושא המטבעות הקריפטוגרפים.
4 מפגשים עם המקצוענים על טכנולוגיית הבלוקצ'יין, התנהלות עם מטבע קריפטו, השפעות הטכנולוגיה על מסחר וכלכלה, הארנק הדיגיטלי, משברים והונאות.

הרצאה 1 – 29.11.18 – ביטקוין ובלוקצ‘יין
מהי טכנולוגיית הבלוקצ׳יין וכיצד היא פועלת (עם הסברים ודוגמאות בגובה העיניים).
ביטקוין – המטבע הקריפטוגרפי הראשון, רקע היסטורי – מה הביא להיווצרותו, מה החידוש ומה הקשר לבלוקצ׳יין.

הרצאה 2 – 6.12.18- התנהלות עם מטבע קריפטו
קניית ביטקוין, יתרונות וחסרונות של שיטות הקנייה השונות. כיצד משיגים מטבעות קריפטוגרפיים, כיצד ניתן לקבל ולשלוח מטבעות בצורה בטוחה, מה זה ״ארנק אלקטרוני״,
אילו סוגים יש ואיך מתנהלים אתם בצורה בטוחה.

הרצאה 3 – 12.12.18- כיצד נוצרים מטבעות קריפטו
מהי כריית ביטקוין – ולמה היא משמשת, מדוע עולה הקושי של הכרייה, איך נולדים מטבעות חדשים, סיפורים פיקנטיים מעולם הקריפטו – הונאות ומשברים.

הרצאה 4 – 20.12.18- מהפיכת הבלוקצ׳יין
Colored Coins ,ICO, יישומים חדשים לבלוקצ'יין, עדכונים טריים מהשטח, שיקולי כדאיות, בטיחות, חוק, מיסוי , מיסוי ורגולציה, העתיד, סיכום.

 

מרצים

אבי שטרן- יזם טכנולוגי, מרצה ופועל לקידום חינוך בנושאי מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ׳יין
הלל סטולר- מהנדס מכני ומפתח תוכנה מל-אביב, העוסק בהוראה באקדמיה והינו בעל ניסיון רב במסחר בביטקוין ובמטבעות קריפטו אחרים

תכניות לימוד דומות

אסטרטגיה תחרותית: בניית אסטרטגיה וניתוח מתחרים – יום עיון 11.12

ניתוח תחרות הוא כלי מרכזי בהצלחת חברות בשוק תחרותי. ברוב החברות ניתוח התחרות נעשה באופן חלקי, לא מסודר ולפעמים לא נעשה כלל. כתוצאה, החברות מתנהלות בסביבה רווית תחרות שיש בה חורים שחורים של ידע בכל הקשור להבנת השוק והתחרות ונחשפות למתקפות מצד מתחרים ללא כלים ויכולת לפתח אמצעי הגנה ומדיניות תחרות כוללת.

חשיבה מוצרית – יום עיון 24.01.19

היחידה ללימודי המשך בטכניון ת"א מזמינה אתכם להתעדכן בכל מה שחם בתחום החשיבה המוצרית – חשיבה חדשנית ויצירתית שמעניקה יתרון תחרותי לפרויקט שלך.

PgMP ניהול תכניות מתקדם – יום עיון 18.12

מעניק את הידע והכלים המעשיים הנדרשים להצלחה בניהול תכניות בארגון ולשיפור תוצאותיו העסקיות ברמת "השורה התחתונה", בשילוב הכרות ראשונית עם הידע הנדרש למעבר בהצלחה של הסמכת ה-®PgMP.

למידע נוסף על התכנית ביטקוין וקריפטו: 4 מפגשים על מסחר, כלכלה וטכנולוגיה השאירו פרטים:

הריני מסכים/ה בזאת כי ברצוני לקבל מידע פרסומי מהטכניון מכון טכנולוגי לישראל ו/או מוסד הטכניון למחקר ופיתוח בע"מ ו/או מי מטעמם, והמידע אודותיי יישמר במאגר לצורכי דיוור ישיר לרבות באמצעות דואר, טלפון, פקס, דואר אלקטרוני, הודעות טקסט וכיו"ב. ידוע לי כי בכל שלב אוכל להודיע על רצוני להפסיק את קבלת המידע הפרסומי באמצעות משלוח הודעה בכתב לכתובת דוא"ל: odeda@trdf.technion.ac.il