מוקד מידע ורישום 04-8294228

הקמפוס החרדי - ירושלים

הקמפוס החרדי של הטכניון בירושלים מזמין אתכם ללמוד מקצוע מבוקש שיפתח לכם דלת לפרנסה מכובדת

הקמפוס החרדי של הטכניון בירושלים, פרי שיתוף פעולה בין הטכניון – היחידה לימודי המשך ובין חברת "תלם", העוסקת בהצלחה בשילוב האוכלוסייה החרדית באקדמיה ובשוק התעסוקה, שמה דגש על איכות ההכשרה האקדמית והמקצועית במטרה לשילוב איכותי של הבוגרים בשוק התעסוקה בישראל.

הקורסים הנלמדים בשלוחה מעניקים הכשרה בענפים המובילים במשק הישראלי: נדל"ן והייטק, מתוך הכרה בפוטנציאל הגלום בציבור החרדי להשתלבות בתחומים אלו, הן באקדמיה והן בתעשייה. הטכניון, כמוסד בעל שם עולמי, מעניק לבוגרי השלוחה החרדית כרטיס כניסה איכותי לשוק התעסוקה שיאפשר את שילובם בתפקידי מפתח במשק. הקמפוס החרדי ברמת גן/ירושלים מתוכנן בצורה ייעודית לקהל החרדי. הלימודים מועברים בכיתות נפרדות, באווירה מתאימה ומכבדת ותוך שמירה על ערכיו של הציבור החרדי.

אנו שמים דגש רב על הליווי האישי והקבוצתי של הסטודנטים בקמפוס החרדי: במתן תרגולים פרטניים על פי עקומת הלמידה והן מבחינה חברתית, רוחנית וערכית ומתן מעטפת אישית מלווה, משלב הקליטה של הסטודנט ועד לסיום הלימודים והיציאה אל שוק התעסוקה בישראל, כבוגר השלוחה החרדית של הטכניון.

מלגות ומימון לימודים

הקמפוס החרדי מפעיל מערך של מלגות וסיוע של קרנות על מנת לאפשר את הלימודים. בין היתר, בשיתוף עם קרן ק.מ.ח שמעניקה סיוע כספי למימון לימודים בקהילה החרדית. כמו כן, עומד הקמפוס החרדי בשיתוף פעולה עם ההכוון התעסוקתי של עיריית בני ברק.

דגשים נוספים

  • התאמה לערכי וכללי ההתנהגות של הציבור החרדי.
  • דגש בלתי מתפשר על איכות התכנים האקדמיים.
  • כרטיס כניסה איכותי אל שוק התעסוקה.
  • מתן תרגולים פרטניים בהתאם לעקומת הלמידה.
  • ליווי אישי וקבוצתי של הסטודנטים.
  • שעות וימים נפרדים לגברים ונשים.
  • הכשרה בענפים המובילים במשק.
  • מערך מלגות וסיוע כלכלי של קרנות ייעודיות.

תכניות הלימוד

 

למידע נוסף והרשמה:

02-6588555

הריני מסכים/ה בזאת כי ברצוני לקבל מידע פרסומי מהטכניון מכון טכנולוגי לישראל ו/או מוסד הטכניון למחקר ופיתוח בע"מ ו/או מי מטעמם, והמידע אודותיי יישמר במאגר לצורכי דיוור ישיר לרבות באמצעות דואר, טלפון, פקס, דואר אלקטרוני, הודעות טקסט וכיו"ב. ידוע לי כי בכל שלב אוכל להודיע על רצוני להפסיק את קבלת המידע הפרסומי באמצעות משלוח הודעה בכתב לכתובת דוא"ל: odeda@trdf.technion.ac.il